راهت، یه راه راحت
 
نرم‌افزار«راهت»همراه اول به کاربران گوشی های سیستم‌عامل اندروید این امکان را می دهد تا با اعلام موقعیت جغرافیایی خود در نقشه، آدرس صنف مورد نظرشان را در محدوده جغرافیایی خود دریافت نمایند. برای نمونه فرض کنید کاربر به دنبال رستوران‌های اطراف خود می گردد، برای دریافت اطلاعات کافیست گزینه رستوران‌ها را انتخاب کرده و اجازه تشخیص موقعیت از طریق GPSرا به نرم‌افزار بدهد. نرم‌افزار پس از دریافت درخواست، رستوران‌های اطراف مکان جغرافیایی او را در نقشه علامت‌گذاری کرده و نمایش می دهد.
 
نخستین نسخه نرم‌افزار"راهت" که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است نقشه شهرهای «تهران»، «کرج»، «شیراز»، «مشهد»، «اصفهان»، «تبریز»، «همدان»، «ارومیه»، «رشت» و «اهواز» را پوشش می دهد.در این نسخه امکان جستجو و یافتن نزدیک‌ترین«مساجد»، «رستوران‌ها»، «قنادی‌ها»،«جایگاه‌های سوخت‌رسانی»،«بیمارستان‌ها»و «ایستگاه های مترو» برای کاربران مهیاست. در نسخه‌های بعدی این نرم‌افزارکه برای آیفون نیز تهیه خواهد شد، نقشه سایر شهرها و امکان جستجوی دیگر اصناف برای کاربران فراهم می شود و کاربران با پرداخت هزینه آن می توان‌اندپس از به‌روزرسانی نرم‌افزار، از خدمات و امکان دریافت اطلاعات و امکانات جانبی وسیع تری بهره‌مندشوند.
 
 
                          
 
 
 
دانلود نرم افزار اندروید راهت
 
 
 

مشاهده راهنمای نرم افزار راهت 

حجم : ۱۴۷ کیلو بایت

 

 

 

 

 

مشاهده سوالات رایج نرم افزار راهت

حجم : ۹۰ کیلو بایت

 

 

 

 

 

   
لطفاً متن زیر را با دقت مطالعه کنید. با استفاده از خدمات این نرم‌افزار، شما با موارد زیر موافقت می نمایید:
 
دریافت و نصب نرم‌افزار به صورت رایگان انجام می پذیرد.
کلیه حقوق مادی و معنوی مرتبط به داده‌های مکانی در این نرم‌افزار متعلق به همراه اول است و هرگونه استفاده از این نرم‌افزار برای مقاصد تجاری و یا مغایر با قوانین کشوری ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
استفاده از سرویس های جستجو در این نرم‌افزار رایگان نبوده و بر اساس نوع سرویس انتخابی از سوی شما مبلغی از اعتبار حساب سیم‌کارت شما کسر می گردد. این مبلغ طی پیامکی به اطلاع شما خواهد رسید.
در صورت عدم موفقیت در پرداخت، خدمت جستجو تازمان تسویه قطع خواهد ماند.
استفاده از برخی خدمات در این نرم‌افزار نیازمند در اختیار داشتن ارتباط اینترنتی است. در مواردی که برقراری این ارتباط میسر نباشد، امکان استفاده از خدمات مورد نظر فراهم نخواهد بود.
این مجموعه با به ‌روزرسانی مستمر بانک اطلاعاتی این برنامه حداکثر تلاش خود را برای مطابقت داده‌های ارائه شده با واقعیت خواهد داشت بااین‌حال به دلیل تغییرات مداوم و گستردگی جغرافیایی ممکن است برخی داده‌ها با واقعیت منطبق نباشند.
بهره‌گیری و استفاده از خدمات و امکانات این نرم‌افزار مستلزم امکان دسترسی همراه اول به پاره ای از اطلاعات سیم‌کارت و شماره همراه کاربر براساس تنظیمات نرم‌افزار راهت می باشد. اطلاعات کاربران این نرم‌افزار محرمانه می مانند.