به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، نادر صفرزاده در هشتمین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت که در سالن شماره چهار استانداری با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری و جمعی از مدیران دستگاه ها برگزار شده بود، گفت: گسترش دولت الکترونیک در کشور یکی از اهداف اصلی دولت می باشد.

وی ادامه داد: هدف و محور اصلی تشکیل کارگروه پیشخوان دولت، گسترش دولت الکترونیک از طریق ترغیب و تشویق دستگاه ها به شناسایی و احصاء فرآیند های قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان برای آسایش و راحتی مردم است.

صفرزاده با اشاره به توسعه دولت الکترونیک از طریق اینترنت افزود: با توسعه دولت الکترونیک تلاش مکنیم تا مردم با کمترین زمان و اجرت مصروفه بتوانند به راحتی به خدمات ارائه شده از طرف دولت دسترسی یابند.

معاون استاندار در ادامه سخنان خود در رابطه با عملکرد این کارگروه در استان گفت: باید با هماهنگی و تلاش مدیران دستگاه ها و همچنین مدیران دفاتر پیشخوان دولتی شهری و روستایی بتوانیم خدمات ارائه شده در این دفاتر را به حداکثر خدمتی که می تواند در راستای راحتی مردم انجام گیرد، برسانیم.  صفرزاده با اشاره به نظارت و بازرسی از دفاتر پیشخوان دولتی در استان ادامه داد: نظارت مستمر بر تعرفه های خدماتی دفاتر پیشخوان دولت از اصلی ترین وظایف این کارگروه به شمار می رود.

وی همچنین به ایجاد نشاط در دفاتر پیشخوان دولتی از طریق حمایت و پشتبانی این کارگروه، برای ایجاد انگیزه در مدیران و کارکنان این دفاتر برای ارائه خدمات بهتر به جامعه تاکید کرد.