دفتر پیشخوان یحیی پور

1392/10/30

با توجه به پیگیری‌های کارگروه کانون کشوری و شرکت همراه اول، اولین گام مساعد همراه اول برای دفاتر برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، بر اساس این اقدام تعرفه خدمات شرکت همراه اول در شبکه دفاتر پیشخوان دولت 90 درصد افزایش یافت که این تعرفه طی چند روز آینده در تهران عملیاتی خواهد شد ومتعاقبا در کلیه شهرهای کشور به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.
در همین خصوص مهندس فلاح رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت ضمن تشکر از مساعدت‌های شرکت همراه اول اظهار امیدواری کرد با تداوم جلسات کارگروه تشکیل شده، روند رو به رشد کیفیت خدمات وهمکاری‌های فی مابین تداوم یابد. • نظرات() 
 • قابل توجه دفاتری که خدمات سازمان بهزیستی را ارائه مینمایند

  1392/10/30

  دفاتری که خدمات سازمان بهزیستی را ارائه مینمایند موارد زیر را رعایت کنند در غیر اینصورت خدمات از آنها گرفته شده و به دفتر دیگری واگذار خواهد شدو همچنین جهت بهبود فرایند ارائه خدمات، رعایت نقاط زیر الزامیست:

  1-همکاری نزدیک با بازرس سازمان 

  2- حذف پاکت دوم در ارسال پروندها

  3-گیرنده نامه ارسالی پرونده ها از سوی پیشخوانها به بهزیستی استان بر اساس حوزه های تخصصی و به شرح زیر قید گردد:

  الف:معاونت امور اجتماعی : مهد کودک - مراکز نگهداری شبانه روزی کودکان بی سرپرست و خیابانی - خانه سلامت دختران و زنان کلینیک و اورژانس مددکاری اجتماعی

  ب-معاونت امور توانبخشی -  مراکز توانبخشی معلولین - مراکز حرفه آموزش معلولین - مراکز توانبخشی و نگهداری سالمندان- مراکز توانبخشی بیماران روانی مزمن

  ج- معاونت پیشگیری یا مراکز مشاوره- مراکز مشاوره ژنتیک - مراکز درمانی و باز توانی معتادین • نظرات() 
 • از دریافت پیامک های تبلیغاتی راحت شوید


  با یك ترفند ساده و ارسال پیامك می توانید از دست پیامك های تبلیغاتی راحت شوید.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگر شما هم از دست پیامك های وقت و بی وقت تبلیغاتی ناراحت هستید و می‌خواهید این سرویس را قطع كنید كافیست یك پیامك ساده را برای اپراتور تلفن همراه خود ارسال كنید.
  مشتركان اپراتور "همراه اول" برای قطع پیامك تبلیغاتی خود  عدد ۱ را به شماره پیامک ۸۹۹۹ كنند. برای فعال سازی پیامك های تبلیغاتی نیز عدد 2 را به این شماره پیامك بزنند.
  مشتركان اپراتور "ایرانسل" برای قطع پیامك های تبلیغاتی عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ پیامك نمایید.
  البته مشتركان اپراتور همراه اول می توانند با شماره 9990 از خط خود تماس گرفته و پس از ارتباط با اپراتور ، درخواست قطع ارسال پیامك های تبلیغاتی را اعلام كنند.شماره تلفن تماس برای قطع پیامك های تبلیغاتی ویژه مشتركان ایرانسل 700 می باشد كه باید از طریق خط ایرانسل با آن تماس گرفته شود. • نظرات() 
 • میکروب فساد از دستگاه اداری پاکسازی می شود

  رئیس سازمان بازرسی كل كشور گفت: متأسفانه تعدادی میکروب به جان مدیران ما افتاده که آنان را بدنام کرده که سعی می‌کنیم با کمک قوای سه‌گانه این میکروب‌ها را از دستگاه اداری پاکسازی کنیم.
  ناصر سراج در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان مرکزی که امروز با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران اجرایی استان مرکزی در اراک برگزار شد، با اشاره به رویکرد ۴ دوره مدیریت کلان گذشته در سازمان بازرسی کل کشور گفت: در دوره نخست شاهد جایگاه مستشاری برای هیات‌های مرکز، فرستادن هیات‌های بازرسی به استان‌ها و نیز رویکرد عمدتا بازرسی بر عملکردها بودیم. وی افزود: در دوره دوم شاهد انجام برنامه محیطی - عملکردی بودیم، به این نحو که الویت ما انجام بازرسی به جای نظارت، نگاه محیطی و عملکردی به واحدهای بازرسی شونده و توجه به تنقیح فنی و حقوقی گزارش ها بود.

  سراج با اشاره به دوره سوم گفت: در دوره سوم نیز شاهد رویکرد بازرسی یعنی تعریف محیط بازرسی در قالب موضوع و محور بازرسی و برخی فعالیت‌های برنامه‌ای و نرم افزاری» بودیم و در دوره چهارم نیز شاهد نظارت دیجیتال یعنی نگاه آماری به برنامه ریزی، فعالیت‌های نرم افزاری و ایجاد سامانه‌های تخصصی و کار خبری و اطلاعات» بودیم.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به این‌که رویکرد سازمان در دوره جدید، نظارتی و نقطه زنی‌های بازرسی خواهد بود، گفت: البته این رویکرد پیشنهادی است و می‌توان از پیشنهادات شما نیز استفاده کرد،‌ با این حال در نظر داریم در دوره جدید بعد نظارتی سازمان تقویت شود،‌ ضمن اینکه بازرسی‌های هدفمند و بازده، نقطه زنی در محورهای خاص و ویژه و ارتقاء فرایند گزارش‌ها در دستور کار سازمان بازرسی قرار گیرد.

  سراج در خصوص گزارش‌های تهیه شده در سازمان بازرسی کل کشور، گفت: مد نظر سازمان در دوره جدید ارائه گزارش‌های کیفی است تا کمی و بارها اعلام کردم که برای یک گزارش کیفی بیشتر از گزارش کمی اهمیت قائلم. وی برنامه دیگر خود را در سازمان بازرسی کوچک کردن ستاد و تمرکز نیروها در صف اعلام کرد و افزود: سعی دارم سازمانی چابک و به روز تشکیل دهم تا بتواند کارها را به نحو احسن انجام دهد.

  رئیس سازمان بازرسی گل کشور، با اشاره به وضعیت فساد اداری کشور گفت: فرمان هشت ماده مقام معظم رهبری باید به منصه اجرا برسد، خوشبختانه همان طور که مستحضر هستید اخیرا نیز رئیس جمهور نامه‌ای به ستاد مبارزه با فساد اقتصادی ارسال کرده تا این بحث پیگیری شود و به احتمال زیاد نامه رئیس جمهور در جلسه فردا ستاد مبارزه با فساد اقتصادی مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

  وی تصریح کرد: در خصوص فساد اداری متاسفانه رده کشوری ما خیلی مطلوب نیست، توجه ما این بود که چون «TI» در کشور شعبه ندارد رتبه ما را پایین گزارش می‌کنند، به همین منظور هیاتی را تعریف کردیم که به این موضوع رسیدگی کنند. سراج با اشاره به معوقات بانکی گفت: با رویکرد اخیر دولت در ستاد مبارزه با فساد، تصمیم‌گیری‌هایی در خصوص وصول معوقات بانکی انجام شد. با بانک مرکزی نیز مذاکراتی شد و قرار شد با هماهنگی، اقدامات موثری شود.

  سراج با اشاره به رویکرد چین در برخورد با فساد دانه درشت‌ها و نیز گزارشی که اخیرا حزب حاکم این کشور درباره مبارزه توامان با ببرها و مگس‌ها افزود: ما باید در این بخش از چین الگو گرفته و با مفسدان در دستگاه‌ها که عده‌شان هم خیلی کم است ولی دستگاه قضایی را بسیار تحت فشار می‌دهند، برخورد کنیم.

  وی با بیان این‌که اکثر قریب به اتفاق مدیران کشور پاکدست هستند، گفت: متأسفانه تعدادی میکروب به جان مدیران ما افتاده که آنان را بدنام کرده که سعی می‌کنیم با کمک قوای سه‌گانه این میکروب‌ها را از دستگاه اداری پاکسازی کنیم.

  سراج با بیان این‌که طبق قانون تمام دستگاه‌های اداری موظف هستند تا سامانه ثبت شکایت را در دستگاه خود تعبیه کنند، گفت: طبق بند ۲۵ و تبصره ماده ۲۵ قانون سازمان بازرسی وظیفه دارد بر سامانه شکایات ادارات نظارت کرده و اگر نتایج شکایات ارائه نشد با آن دستگاه برخورد کند • نظرات() 
 • بازگشت ایران چکهای صد هزارتومانی به بازار

  دبیرکل بانک مرکزی از احتمال بازگشت ایران چک‌های ۱۰۰ هزار تومانی به بازار از سال آینده و تغییر طرح چک پول های ۵۰ هزار تومانی خبر داد.


  به گزارش جهان به نقل از تسنیم،‌سیدمحمود احمدی دبیر کل بانک مرکزی صبح امروز « دوشنبه ۱۶ دی ماه » در حاشیه سومین همایش بانکداری ا لکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور در جمع خبرنگاران درباره برنامه بانک مرکزی برای ورود اسکناس‌های جدید به بازار اظهار داشت: بانک مرکزی برنامه‌ای برای ورود اسکناس‌های جدید ندارد.

  وی از برنامه بانک مرکزی برای بازگشت ایران چک‌های ۱۰۰ هزارتومانی بازار خبر داد و گفت: احتمالاً از سال اینده ایران چک‌های ۱۰۰ هزارتومانی به همراه ایران چک‌های ۵۰هزارتومانی وارد بازار شود.

  دبیرکل بانک مرکزی تصریح کرد: براساس بودجه استفاده از ایران چک در سال ۹۳ مجاز است اما رقم آن مشخص نیست و بانک مرکزی باید تصمیم بگیرد که ایران چک‌ها را با چه رقمی وارد بازار کند.

  وی با بیان اینکه منتظر تصویب بودجه ۹۳ هستیم تا ایران چک‌های جدید ۱۰۰ هزار تومانی وارد بازار شود گفت: انتشار ایران چک نیازمند مجوز سالانه است و این مجوز برای سال آینده تمدید شده است.

  احمدی با بیان اینکه با ورود ایران چک‌های ۱۰۰ هزارتومانی اسکناس‌های خرد در بازار تغییر نخواهد کرد از تغییر طرح ایران چک‌های ۵۰ هزارتومانی از سال ۹۳ خبر داد.

  دبیر کل بانک مرکزی تاکید کرد: احتمالاً طرح ایران چک‌های ۵۰ هزار تومانی از سال آینده تغییر خواهد کرد.

  احمدی درباره حذف صفرها نیز گفت: حذف صفرها به عنوان یکی از پروژه‌های بانک مرکزی است که در نیمه دوم سال آینده دنبال خواهد شد.

  دبیر کل بانک مرکزی اضافه کرد: آن قسمت از طرح حذف صفرها که در حیطه اختیار بانک مرکزی بوده به اتمام رسیده و برای سایر بخش‌ها باید حوزه‌های مسئول تصمیم گیری کنند؛ امسال حذف صفرها اجرایی نمی‌شود.

  وی همچنین از ورود نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی با بسته‌بندی جدید امنیتی در شب عید امسال به بازار طلا و سکه خبر داد. • نظرات() 
 • به اطلاع کلیه دفاتر مشارکت کننده در طرح کارت مبادلات الکترونیکی مرزنشینان می‌رساند؛ کلیه دفاتری که کارت‌های مرزنشینی اشتباه برای آنان ارسال شده است، کارت‌ها را حداکثر تا پایان وقت اداری روز 92/10/23 به صورت پس کرایه به کانون کشوری دفاتر واقع در آدرس تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه چهارم - پلاک 25 - طبقه سوم - دبیرخانه کانون کشوری ارسال نمایند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02188747353 و 02188738757 مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاتر پیشخوان تماس حاصل نمایند. • نظرات() 
 • صدور مجوز شکار در دفاتر پیشخوان  tablo 004رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: در برخی از استانهای كشور شكارچیان می توانند مجوز شكار را از طریق دفاتر پیشخوان درخواست و دریافت كنند.

  علی فلاح در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پیرو مذاکرات انجام شده با سازمان حفاظت محیط زیست كشور در برخی از استان‌ها، خدمات صدور مجوز پروانه صید و شکار از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود كه در این خصوص جلسه ای هم با مسؤولان محیط زیست استان تهران داشته ایم.
  وی افزود: مردم برای دریافت خدمات خود از این سازمان که ساختمان‌های اداری آن عموما در حاشیه شهر، قرار دارد مراجعه می‌کنند این در حالی است كه اگرچه این خدمات به صورت موردی ارائه می‌شود اما پیشنهاد ما به سازمان محیط زیست این بود تا زمینه دریافت درخواست بازدیدهای زیست محیطی برای واحدهای صنعتی هم از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت انجام شود.
  فلاح گفت: همچنین نماینده شبکه دفاتر پیشخوان دولت می‌تواند به عنوان یک عضو شورای بحران آلودگی هوا شرکت کند چراكه راهکارهای توسعه خدمات از طریق این شبکه میتواند به کاهش آلودگی هوا كمك كند. • نظرات() 
 • maliat3

  قائم مقام دبیر کل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از شرایط جدید در نظر گرفته شده برای ممنوع الخروج کردن بدهکاران مالیاتی با تصویب کمیته ماده 76 اتاق ایران خبر داد و گفت: سقف بدهی مالیاتی برای ممنوع الخروج کردن افراد از یک میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش یافت.

  علی اکبر جاویدان در گفتگو با مهر با بیان اینکه براساس تصویب کمیته ماده 76 قانون برنامه پنجم که در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران مستقر است و نیز موافقت سازمان امور مالیاتی، سقف بدهی مالیاتی برای ممنوع الخروج کردن افراد از یک میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش یافت.
  قائم مقام دبیر کل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: با توجه به تازه ترین نشست کمیته ماده 76 ممنوع الخروج کردن  افراد به دلیل بدهکاری مورد بررسی قرار گرفته و به اعتقاد اعضا ممنوع الخروج کردن یک فرد از طریق سازمان امور مالیاتی و یا بانک‌ها امکان پذیر نیست و حکم دستگاه قضا باید مبنای کار قرار گیرد.
  وی تصریح کرد: ممنوع الخروج کردن افراد بدون حکم دادگاه، گرفتن حق شهروندی از افراد است، بنابراین نباید تولیدکننده را به دلیل بدهی مالیاتی و بانکی و بدون بررسی در محاکم قضایی ممنوع الخروج کرد.
  به گفته جاویدان، همچنین مقرر شد کمیته ای از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی ایران و معاونت حقوقی رئیس جمهور موضوع ممنوع الخروج‌ها را مجدد بررسی و نتیجه را برای تصمیم گیری نهایی در کمیته ماده 76 ارایه دهند.
  وی همچنین خاطرنشان کرد: مقرر شده است تا به دلیل حساسیت جلسات کمیسیون ماده یک و کمیته های فرعی آن، یک نفر از هیات رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در این کمیسیون حضور داشته باشند. • نظرات() 

 • ostandari0


  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی سعی کنند برای تسهیل در کار مردم همه خدماتی که قابل واگذاری است را به دفاتر پیشخوان دولت ارائه کنند.

   به گزارش مهر، محمد همتیان پیش از ظهر یکشنبه در نشست کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان سمنان اظهار داشت: دستگاه های اجرایی در امر خدمات دهی دفاتر پیشخوان دولت به مردم نظارت کنند.
  وی تعامل دستگاه های اجرایی و دفاتر پیشخوان دولت برای ارائه خدمات دهی به مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: با تعامل، این خدمات به آسانی و روانی ارائه شده و نتایج بهتری در بر دارد.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان بر ضرورت ارائه آموزش صحیح و نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ارائه خدمات بهتر تاکید کرد و افزود: با توجه به تازه کار بودن برخی از دفاتر باید به صورت فصلی یا دوره ای آموزش های جامعی برگزار شود تا باعث ارتقا و پویایی و پیشرفت آنان در ارائه خدمات باشیم.
  همتیان برگزاری جلسات هماهنگی با متصدیان دفاتر پیشخوان دولت، ورود اصناف و عقد قرارداد با آنان، واگذاری خدمات اصناف و همچنین تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی و واگذاری خدمات دستگاه ها به دفاتر پیشخوان دولت را از اقدامات مهم در جهت پویایی هر چه بیشتـر دفاتر خدمات پیشخوان دولت دانست.
  وی افزود: باید خواسته ها و انتظارات برای مسئولان دفاتر پیشخوان دولت را تشریح کرد تا بستر سازی مناسب جهت ارائه خدمات مطلوب فراهم شود.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید سعی کنند خدمات را به طور کامل به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کنند و این خدمات در تمامی دفاتر ارائه شود، افزود: باید سطح کار و آگاهی این دفاتر بالا رود و تعامل کارگروه با آنها برای راه اندازی کار مردم بیشتر شود.
  وی، اشتغالزایی، كارآفرینی و تكریم ارباب رجوع را از مهمترین اهداف ایجاد دفاتر پیشخوان دولت برشمرد و تصریح كرد: سرعت، دقت، كیفیت، پاسخگویی و تكریم ارباب رجوع باید در راس اهداف مسئولان دفاتر پیشخوان دولت در این استان باشد.
  همتیان با تاكید بر اینكه نگاه مردم به دفاتر پیشخوان دولت نگاه دولتی است گفت: مردم از این دفاتر انتظار ارائه خدمات سریع، مطلوب و به هنگام دارند و به این دفاتر همانند مراكز دولتی نگاه می كنند و مسئولان دفاتر باید با ارتقای خدمات، بر جلب رضایت مردم تلاش كنند.
  در این نشست مدیران دستگاه های اجرایی گزارشی در خصوص خدمات ارائه شده به دفاتر پیشخوان دولت ارائه کردند و به بررسی مسایل و مشکلات و ارائه راهکار برای رفع مشکلات پرداختند • نظرات() 
 • هفته های ۲۰۰ میلیونی همراه اول

  همراه اول با قرعه کشی و جوایز بزرگ به استقبال زمستان می رود!
  زمستان امسال، با طرح "هفته های ۲۰۰ میلیونی همراه اول" هر هفته شانس خود را برای برنده شدن دو جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی امتحان کنید!

   

  چگونگی کسب امتیاز
  نحوه ی کسب امتیاز مطابق جدول ذیل می باشد:
   
   
  چگونگی کسب امتیاز
     
  نوع مشترک
  امتیاز فعالسازی سیمکارت
  امتیاز خرید هر ۱۰۰۰ تومان شارژ
  امتیاز هر ۱۰۰۰ تومان کارکرد
  دائمی
  ۱۰۰
  -
  ۱
  اعتباری
  ۱۰
  ۱
  -
   
   
  برگزاری قرعه کشی
  قرعه کشی به صورت هفتگی برگزار می شود.
   
  قوانین شرکت در قرعه کشی
  . محاسبه امتیازات شرکت کنندگان درقرعه کشی به صورت هفتگی (ازساعت صفر روزشنبه هرهفته تاساعت ۲۳:۵۹ روزجمعه آن هفته) بوده وامتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد. هفته اول از ۹۲.۱۰.۰۱ لغایت ۹۲.۱۰.۰۶ در نظرگرفته می شود.
  به هر امتیاز یک کد منحصر به فرد تخصیص داده می شود (به عنوان مثال مشترکی که ۱۰ امتیاز دارد،۱۰ کد منحصر به فرد دریافت می کند) که این کدها طی پیامکی به اطلاع هر مشترک می رسد.
  مبنای شرکت در قرعه کشی شماره تلفن است و فرد نیست. بنابراین با چندین شماره تلفن می توانید در قرعه کشی شرکت نموده و با هر شماره تلفن به میزان امتیاز کسب شده شانس برنده شدن خود را امتحان کنید. 
   
  نحوه شرکت در قرعه کشی
  برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نیست و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوید.
   
  اطلاعات بیشتر
  برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۸۰۸۳  تماس بگیرید. 
   
   
  اطلاعات بیشتر
     
  درخواست
  روش
  دریافت راهنمای طرح
  ارسال عدد ۹ لاتین به ۸۰۸۳
  استعلام امتیاز
  ارسال عدد ۱ لاتین به ۸۰۸۳
   
   

   

    • نظرات() 
 • شارژ فوق‏ العاده تا ۳۰% شارژ بیشتر با #رمز شارژ#*۱۴۲*

  شارژ فوق‏ العاده

  تا ۳۰% شارژ بیشتر با

  #رمز شارژ#*۱۴۲*

   

  مشترک اعتباری همراه اول:

  این بار به منظور رضایتمندی هرچه بیشتر شما مشترک گرامی، اقدام به ارائه شارژ هدیه با نام شارژ فوق‏ العاده نموده‏ ایم. از دی ماه ۱۳۹۲ شما می‏ توانید با اعمال شارژ از طریق کد دستوری #رمز شارژ#*۱۴۲* بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی از مزایای شارژ فوق العاده لذت ببرید.
   
  مبلغ شارژ فوق‏ العاده:
  این مبلغ براساس میزان اعمال شارژ متفاوت بوده و پس از وارد نمودن رمز شارژ با کد دستوری *۱۴۲*، شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:
   
   
  مبلغ شارژ فوق‏ العاده
     
  میزان اعمال شارژ
  (ریال)
  میزان شارژ هدیه
  (ریال)
  اعتبار زمانی شارژ هدیه
  *
  ۱۰.۰۰۰
  ۲,۰۰۰
  ۱ روز
  ۲۰.۰۰۰
  ۴,۰۰۰
  ۱ روز
  ۵۰.۰۰۰
  ۱۰,۰۰۰
  ۱ روز
  ۱۰۰.۰۰۰
  ۳۰,۰۰۰
  ۳ روز
  ۲۰۰.۰۰۰
  ۶۰,۰۰۰
  ۳ روز

   

    

  * منظور از ۱ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۲۴ ساعت پس از زمان اعمال شارژ بوده و منظور از ۳ روز اعتبار شارژ هدیه، تا ۷۲ ساعت پس از اعمال شارژ می ‏باشد.
   
  ویژگی‏های شارژ فوق‏ العاده:
  شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، SMS، MMS و GPRS می‏ شود و در صورتی که پیش از اتمام اعتبار شارژ هدیه اقدام به اعمال شارژ فوق ‏العاده‏ ی مجدد نمایید، مبلغ شارژهای هدیه با هم جمع و زمان اعتبار طولانی‏ تر، منظور می‏ گردد (زمان اعتبار شارژ هدیه جمع نمی‏ گردد)، به طور مثال با اعمال شارژ ۵۰.۰۰۰ و ۱۰۰.۰۰۰ ریالی از طریق کد *۱۴۲*، سیم‏کارت مشمول ۴۰.۰۰۰ ریال شارژ هدیه به مدت ۳ روز می‏ گردد. لازم به ذکر است در زمان تماس با اپراتورهای دیگر و همچنین تماس خارج از کشور و رومینگ از شارژ اصلی مشترک کسر خواهد گردید.
   
  پایان یافتن مهلت زمانی استفاده از شارژ هدیه، تأثیری بر مبلغ و مهلت استفاده از شارژ اصلی نمی‏ گذارد.
   
  در صورت بروز هرگونه پرسش، می‏ توانید به یکی از روش‏های زیر با سامانه‏ ی اطلاع‏ رسانی همراه اول تماس حاصل فرمایید:
  ۱)      شماره ‏گیری ۹۹۹۰ از طریق تلفن همراه
  ۲)      شماره‏ گیری ۰۹۱۲۹۹۹۰ از طریق تلفن ثابت • نظرات() 

 • رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: پس از برگزاری دو جلسه با مسؤولان همراه اول، اولین جلسه کارگروه رتبه بندی دفاتر تشکیل و بر اساس مذاکرات انجام شده زمینه ارائه خدمات مشترک با سایر اپراتورها برای دفاتر فراهم شد.

  به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، مهندس فلاح افزود: در این جلسه با توجه به آمار و پراکندگی دفاتر و بر اساس پیشنهاد اولیه کانون، دفاتر به چهار گروه طبقه بندی می‌شوند که هر گروه شرایط و ویژگی خاص خود را دارد.
  فلاح ادامه داد: خبر خوش برای دفاتر اینست که زمینه فعالیت در حوزه خدمات عمومی برای تمامی دفاتر فراهم خواهد شد و در این گروه دفاتر منعی برای همکاری با سایر اپراتورها نخواهند داشت.
  گفتنی است در این کارگروه که حدود 12 نفر از مجموعه کانون کشوری و همراه اول حضور داشتند، بحث افزایش تعرفه خدمات نیز مورد بحث وبررسی قرار گرفت که در این رابطه آقاباقری رییس انجمن صنفی استان مرکزی با تأکید بر ضرورت تسریع در تغییر تعرفه ها بر اقدامات انجام شده در این خصوص اشاره نمود. در همین راستا شرکت ارتباطات سیار موافقت خود را با افزایش تعرفه ها اعلام نمود و اقدامات انجام شده و نرخ‌های پیشنهادی خود را که به تصویب هیأت مدیره شرکت همراه اول نیز رسیده است در اختیار کانون قرار داد تا بر اساس راهکارهای قانونی بتوانیم به الگویی مشترک در این زمینه برسیم.
  یکی دیگر از مذاکرات انجام شده در این جلسه استفاده مشترک از سامانه های الکترونیکی ایجاد شده در کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت بود که در صورت نهایی شدن این بخش وتکمیل فرآیندهای الکترونیکی، دفاتر کارمزد خود را در زمان ارائه خدمات و به صورت الکترونیکی دریافت خواهند کرد.
  رییس کانون کشوری اعلام کرد: با تداوم این جلسات و بر اساس صورتجلسه انجام شده مقرر است تا در زمینه های مختلف ظرف مدت یکماه جمعبندی کارشناسی صورت گرفته و مراتب پس از تصویب هیأت مدیره همراه اول به مرحله اجرا درآید.
  فلاح گفت: یکی از دغدغه های مطرح شده از سوی شهیدی بازرس کانون توسعه دفاتر تلفن ثابت و مراکز فروشگاهی بود که مسؤولان در همراه اول اعلام کردند به هیچ وجه همراه اول اولویتی به جز دفاتر ندارد و فروشگاه ها فقط مراکز فروش خواهند بود.
  لازم به ذکر است با مذاکرات انجام شده طی هفته آینده، مشکل دفاتر استان گلستان نیز مرتفع خواهد شد. • نظرات() 
 • صدور کارت ملی هوشمند از 22 بهمن امسال


  رئیس سازمان ثبت احوال کشور ابراز امیدواری کرد در ۲۲ بهمن امسال صدور کارت ملی فعلی متوقف و کارت هوشمند جدید جایگزین آن شود.

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از واحد مرکزی خبر، ناظمی اردکانی درهمایش گرامیداشت روز ملی ثبت احوال افزود: این سازمان نقش حاکمیتی و زیرساختی دارد که نقش حاکمیتی آن شامل ثبت وقایع حیاتی چهارگانه و صدور اسناد هویتی ایرانیان در اقصی نقاط کشور و جهان است و نقش زیرساختی این سازمان به تولید و نشر آمار و اطلاعات جمعیتی برای برنامه ریزی های کشور مربوط می شود.
  وی با اشاره به این که از چندی پیش نوین سازی ثبت احوال در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، گفت: برای تحقق دولت الکترونیک باید زیرساخت های آن فراهم شود تا شناسایی در فضای مجازی مقدور باشد.
  رئیس سازمان ثبت احوال افزود: بر همین اساس نظام جامع شناسایی ایرانیان را پایه گذاری کرده ایم که براساس آن ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی خود که 10 تا 15 روز بود انجام می شود و امروز در این مهلت به صورت برخط و لحظه ای عمل می کند.
  وی با اشاره به این که شبکه ای گسترده و مطمئن در اقصی نقاط کشور ، پایگاه جمعیتی کشور را تغذیه می کند ، گفت: 40 هزار ثبت یار هم در روستاها و نقاط عشایری آخرین اطلاعات مورد نظر را جمع آوری می کنند و آن چه در این 10 تا 15 روز به ثبت می رسد در بحث ولادت بالای 97 درصد و در بحث فوت 95 و نیم درصد است.
  ناظمی اردکانی در ادامه به صدور مکانیزه شناسنامه در دو سال اخیر اشاره کرد و افزود: این اقدام تا پایان سال به صورت پایگاه محور خواهد شد.
  وی گفت:‌ در بحث کارت ملی هم قرار شد کارت هوشمند ملی جایگزین شود که این اقدام از بزرگترین طرح های فناوری اطلاعات کشور است و مطالعه آن یک سال طول کشید و همه کشورها را مطالعه کردیم.
  رئیس سازمان ثبت احوال افزود: 15 جلد مطالعه تطبیقی صورت گرفت و بیش از یکسال آزمایشی کار انجام شد و جواب خوبی گرفتیم و امیدواریم در 22 بهمن امسال بتوانیم کارت قدیم را متوقف و کارت جدید را جایگزین کنیم.
  وی گفت: البته لازمه این اقدام نصب تجهیزات اولیه در همه شهرستانهاست که هم اکنون 30 درصد شهرستانها آمادگی این کار را دارند.
  ناظمی اردکانی افزود: هم اکنون امکان شناسایی هر ایرانی با شماره ملی اش وجود دارد منوط به این که به پایگاه جمعیتی کشور متصل شود.
  وی گفت: اوایل امسال با همکاری همه دفاتر ثبت اسناد ، محضرها همه به این شبکه متصل شدند و اعلامیه ازدواج و طلاق دیگر دستی دریافت نمی شود.
  رئیس سازمان ثبت احوال افزود: در همه شعب برخی بانک ها نیز این اتصال برقرار شده است و امیدواریم در آینده نه چندان دور شناسایی با شماره ملی صورت گیرد و اسناد دیگر کمتر استفاده شود.

  رئیس سازمان ثبت احوال گفت: نرخ باروری در کشور به یک و 7 دهم درصد سقوط کرده است و این روند در 30 سال آینده به نقطه صفر می رسد و فوت و ولادت مساوی می شوند.
  ناظمی اردکانی در همایش بزرگداشت روز ملی ثبت احوال این سازمان را پر مراجعه کننده ترین سازمان ها اعلام کرد و افزود: هم اکنون آرشیو اسناد سجلی افراد در این سازمان شامل 120 میلیون سند الکترونیکی است و ما همه اسنادمان را الکترونیکی کرده ایم.
  وی گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم به زودی همه اسنادش الکترونیکی می شود و امیدواریم این اقدام در همه سازمان ها صورت گیرد تا دولت الکترونیک و شناسایی در فضای مجازی محقق شود.
  ناظمی اردکانی با اشاره به خدمات دفاتر پیشخوان دولت افزود: تاکنون 270 دفتر پیشخوان ثبت احوال تأیید صلاحیت شده اند.
  وی گفت: با همکاری دستگاه قضایی ، قضازدایی در سازمان ثبت احوال صورت گرفت و بسیاری از پرونده ها برای اعمال تغییرات باید حکم دادگاه را می گرفت که این کار هم محقق شد.
  رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به این که بسیاری از ساختارها و دستورالعمل های سازمان اصلاح شده است ، افزود: ادعا می کنم ظرف یک هفته خدمت به مردم ارائه می شود.
  ناظمی اردکانی گفت: هم اکنون آمار 77 میلیونی جمعیت را به صورت لحظه ای داریم و در سال های اخیر تغییر ثبت کد پستی در دستور کار قرار گرفت که باید در این باره الزاماتی هم ایجاد شود.
  وی افزود:‌ هم اکنون نرخ ولادت 18 در هزار است و یک میلیون و 400 هزار ولادت و 400 هزار فوت را ثبت می کنیم.
  ناظمی اردکانی ادامه داد: ازدواج 12 در هزار است و 900 هزار مورد ازدواج و 150 هزار طلاق ثبت می شود.
  ناظمی اردکانی افزود: سازمان ثبت احوال با این حال از اقدامات فرهنگی نیز غافل نبوده است و در بحث مهندسی فرهنگ نام گزینی سالانه همایشی را با حضور صاحب نظران برگزار می کند.
  وی با اشاره به این که با توجه به عقبه فرهنگی مذهبی کشور ، نام های قدسی بیشترین فراوانی را دارد ، گفت: هم اکنون نام محمد با القاب و کنیه ها هشت میلیون و نام فاطمه 12 میلیون در پایگاه جمعیتی ثبت شده است.
  ناظمی اردکانی افزود: البته فراوانی برخی اسامی که فرهنگ غرب به کشور تزریق می کند کم نیست که باید صاحب نظران در این خصوص ورود کنند و هشدارهای لازم را بدهند. • نظرات() 
 • رئیس کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت گفت: هم‌اکنون سبد خدمات دفاتر پیشخوان، اقتصاد دفاتر را پوشش نمی‌دهد و در این راستا روی به سمت تعامل و همکاری با وزارتخانه‌هایی نظیر صنعت، معدن و تجارت برای صدور کارت خدمات مرزنشینی آورده‌ایم.

  علی فلاح در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه تا حال حاضر 1500 خدمت-دستگاه از سوی معاونت توسعه مدیریت احصاء شده است، اظهار کرد: این خدمات باید از سوی دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود و هم‌اکنون از 1500 خدمت قابل ارائه، 400 خدمت عملی از طریق این دفاتر واگذار شده است.
  وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر سبد این خدمات، اقتصاد دفاتر را پوشش نمی‌دهد گفت: در حال حاضر نزدیک به 16 هزار دفتر پیشخوان شهری و روستایی داریم که هزار و 300 مورد از آن‌ها مربوط به تهران است و دلیل اصلی که منجر به عدم پوشش‌دهی اقتصاد این دفاتر شده، این است که دستگاه‌ها خدمات خود را براساس نیازمندی خود در مناطق مختلف ارائه می‌دهند.
  او افزود: همین باعث می‌شود که برخی دفاتر از ارائه خدماتی محروم باشند و توجیه آن‌ها در برابر این ضعف، کاهش تراکنش‌ها و در نتیجه کاهش کیفیت خدمات است.
  رئیس کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت درباره تنوع خدمات این دفاتر گفت: در دفاتر، خدماتی نظیر مالیات مشاغل، خودرو، خدمات اپراتوری، خدمات امور مشترکین، صدور کارت ملی، ثبت احوال و... ارائه می‌شود که اقبال مردم بیشتر به سمت صدور شناسنامه و ثبت احوال است.
  وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون به شکل متوسط هفت دفتر در هر شهرستان و یک دفتر در روستا وجود دارد، درباره میانگین درآمدی آن‌ها عنوان کرد: میانگین درآمدی آن‌ها به بالای 300 هزار تومان نمی‌رسد در حالیکه 72 هزار شاغل در این 16 هزار دفتر وجود دارد.
  او درباره فعالیت‌های صورت گرفته برای سامان‌دهی این اوضاع و همچنین تسهیلاتی که برای فعالان این بخش توسط ریاست کانون در نظر گرفته شده است نیز ابراز کرد: ارائه کارت خدمات مرزنشینی را برای 17 استان مرزی کشور با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت داشتیم تا پیله‌وران را در واردات یاری کنیم. • نظرات() 
 • هدیه شتاب در پرداخت

   ۱. معرفی سرویس

  همراه اول در راستای تشویق مشترکین به پرداخت به موقع قبوض خود به کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا ۱۵ ام ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند، یک روز مکالمه رایگان درون شبکه هدیه می دهد.

   
  ۲.نحوه فعال سازی و برخورداری از طرح
   
  *تاریخ اجرای طرح ۱۰ آذر ماه ۹۲ می باشد.
   
  *کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره خود را تا پایان روز ۱۵ام ماه به صورت غیرحضوری پرداخت نمایند مشمول طرح می باشند.
   
  *هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی شود، لذا مشترکین مشمول طرح می بایست با شماره گیری یک کد، شخصاً هدیه مکالمه را فعال نمایند.
   
  *مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان ۳۰ ام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان را در روز دلخواه خواهند داشت.
   
  *این طرح بر روی کددستوری *۱۱۱*۱۱۵# تحت عنوان هدیه شتاب در پرداخت ارائه می شود.
   
  *مشترکین جهت فعال سازی هدیه یک روز مکالمه رایگان می بایست در همان روزی که قصد استفاده از مکالمه رایگان را دارند، کد دستوری *۱۱۱*۱۱۵۱# را جهت فعال سازی شماره گیری نمایند.
   
  *راهنمای طرح بر روی کددستوری *۱۱۱*۱۱۵۹# قابل دسترسی است.
   
   
  نحوه دریافت هدیه
     
  درخواست
  کددستوری
  فعال سازی هدیه

  *۱۱۱*۱۱۵۱#

  دریافت راهنما

  *۱۱۱*۱۱۵۹#

   
  ۳. قوانین کلی
   
  *هنگامی که مشترک قبض پایان دوره خود را پیش از ۱۵ام ماه و به صورت غیرحضوری پرداخت نماید،پیامکی دریافت می نمایند که طی آن اعلام می شود وی مشمول دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان درون شبکه شده است.
   
  *طی این پیامک مهلت زمانیکه مشترک برای فعال نمودن هدیه خود فرصت دارد به وی اعلام می شود.
   
  *چنانچه مشترک پس ازتاریخ ۱۵ ام هر ماه اقدام به پرداخت قبض پایان دوره خود نماید مشمول دریافت هدیه یک روز مکالمه رایگان نمی شود.
   
   *مشترکین پس از فعال سازی هدیه یک روز مکالمه رایگان، به مدت ۲۴ ساعت فرصت خواهند داشت که ازهدیه خود استفاده و آن را مصرف نمایند • نظرات() 


  • کل صفحات:2  
  • 1
  • 2
  •   

  علیرضا یحیی پور


  آخرین پست ها


  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic