دفتر پیشخوان یحیی پور

قابل توجه کلیه دفاتر شهری و روستایی استان

با توجه به تفاهم نامه منعقد شده با سازمان صنعت معدن و تجارت جهت ارائه 5 خدمت آن سازمان به دفاتر استان ، جلسه آموزشی در روز سه شنبه مورخه 1392/10/03  راس ساعت 10 صبح در سالن اتاق بازرگانی واقع در میدان مخابرات شهرستان ارومیه برگزار میگردد حضور مدیر دفتر جهت دریافت این خدمت الزامیست ضمنا آندسته از دفاتر روستائی که در مجاورت شهرکهای صنعتی و تولیدی و معادن واقع شده اند میتوانند در این جلسه حضور داشته باشند . لازم به ذکر است عدم حضور در جلسه به منزله انصراف از دریافت خدمت مذکور میباشد. • نظرات() 
 • نشست رؤسای انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان کشور با حضور بیش از 23 تشکل صنفی در تهران برگزار شد مشاهده

  1392/09/29

  نشست رؤسای تشکل‌های صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور روز دوشنبه مورخ 25/9/92 با قرائت سه دستور برگزار شد. در این نشست مباحث همراه اول، اقدامات انجام شده پس از تغییر دولت و مجمع عمومی کانون کشوری مورد بحث و بررسی اعضای حاضر قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید جلسه رسمیت یافت و سپس حاجی صادقی دبیر کانون کشوری با توجه به حساسیت زمانی، نسبت به  ایراد دستور جلسه، مراتب رسمیت جلسه را اعلام نمود.
  پس از سخنان دبیر کانون، فلاح رییس هیأت مدیره کانون کشوری توضیحاتی از جلسات صورت گرفته با مسؤولان و اقدامات انجام شده را طی گزارشی به حاضرین در خصوص روند آتی کارگروه راهبری، تصمیمات اتخاذ شده و برنامه های دولت بیان نمود پس از آن هریک از حاضرین نقطه نظرات خود را در خصوص اقدامات انجام شده ارائه نمودند که مقرر شد بر اساس نقطه نظرات ارائه شده، هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

  ** بحث همراه اول
  دومین دستور جلسه بحث همراه اول بود. فلاح با ارائه گزارشی از جلسه هیأت مدیره کانون کشوری با مسؤولان همراه اول به مشکلات دفاتر در این خصوص از جمله عدم افزایش تعرفه خدمات طی سالیان اخیر، فشار و گرفتن تعهد در قبال ارائه خدمات سایر اپراتورها و قطع سرویس دفاتر در این راستا اشاره نمود.
  در همین خصوص وی گفت: با توجه به جلسه برگزار شده با هدف برقراری تعامل و بررسی مشکلات و رسیدن به یک راهکار منطقی، صورتجلسه ای تنظیم شده و مقرر شد تا با چهار کارگروه مراتب حداکثر طی یکماه بررسی و راهکارهای حاصله با حضور مهندس عطوفی و سایر مسؤولان در کانون و همراه اول به جمع‌بندی برسد. رییس کانون کشوری ادامه داد: در همین راستا پیگیر تشکیل جلسه کارگروه در اسرع وقت می‌باشیم.
   سپس کازرانی عضو هیات مدیره کانون کشوری و رییس انجمن صنفی استان گلستان با توضیح وقایع انجام شده در استان گلستان نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام کرد. در همین راستا نمایندگان تشکلهای صنفی کشور با تأکید بر ضرورت حمایت از تشکل صنفی استان گلستان، هریک به دیدگاه خود در خصوص راهکارهای برون رفت از مشکلات حادث شده پرداختند، در این رابطه فلاح گفت: شرکت همراه اول با افزایش کارمزد دفاتر موافقت دارد و فکر می‌کنم با چارچوب تدوین شده به نتایج خوبی برسیم درنهایت کلیه تشکل‌ها متفقا رأی به تداوم مذاکرات طی یکماه دادند تا پس از آن با توجه به توافقات حاصله به ارزیابی تفاهمات انجام شده بپردازند.
  رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: این خبر در سایت کانون درج خواهد شد و دفاتر می‌توانند نقطه نظرات خود را در این خصوص ارائه نمایند.
  پس از اتمام مباحث در دو بخش اقدامات کارگروه راهبری و همراه اول رییس دبیرخانه کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان در بین رؤسای انجمنهای کشور حضور یافت و با شنیدن نقطه نظرات دفاتر ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های کارگروه کشوری به سؤال حاضرین پاسخ داد.
  مهندس علی اصغر کرباسی یکی از آفتهای بزرگ مبتلا به دفاتر را جریان سازی های موازی و عدم انسجام دفاتر برشمرد وگفت: این امر فرصتهای زیادی را از بین برد و اظهار امیدواری کرد که انسجام و یکپارچگی در دفاتر به وجود آید تا روند رفع مشکل دفاتر سریعتر محقق گردد.
  پس از سخنان مهندس کرباسی این دبیر کانون کشوری بود که با طرح دستور سوم جلسه اظهار داشت که مهندس فلاح در تاریخ 92/8/12 اعلام نمود تا نسبت به ارسال نامه برگزاری مجمع عمومی کانون اقدام شود اما با توجه به اتفاقات حاصل شده مراتب را موکول به مشورت رؤسای انجمن‌های کشور کردیم تا بتوانیم تصمیمی منطقی در این خصوص بگیریم.
  در ادامه فلاح با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای انسجام و اتحاد دو تشکل صنفی کشور در تهران گفت: ضمن برگزاری دیدارهایی بین اعضای دو تشکل صنفی استان تهران خوشبختانه همه پذیرفتند که نسبت به اتحاد رویه و ایجاد یک تشکل واحد در تهران اقدام نمایند و گزارش کاملی از روند اجرایی امور ارائه نمود.
  رییس کانون کشوری تصریح کرد: با وزارت کار هم مشورت نموده ایم و نظرات مسؤولان جدید در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بر همین اساس، ایجاد وحدت و یکپارچگی می‌باشد؛ در ادامه انجمن‌های کشور با انتقاد از دوگانگی تشکل‌های تهران در کشور که باعث آسیب های جدی و جبران ناپذیری می‌شود از مسؤولان خواستند تا از تشکیل بیش از یک تشکل صنفی در هر استان جلوگیری نمایند سپس بحث مهلت‌های قانونی برای برگزاری مجمع کانون مورد نظر قرار گرفت و در نهایت پیشنهاد شد تا تاریخ 92/10/5 برای تشکیل انجمن واحد استان تهران تحمل نماییم تا انشاءالله در دوره آتی یک تشکل واقعا کشوری داشته باشیم و پس از آن نامه برگزاری مجمع کانون را با هدف برگزاری مجمع به وزارت کار ارائه خواهیم نمود.
  وی خاطرنشان کرد: تلاش‌های زیادی صورت گرفته است و نباید اجازه بدهیم این اقدامات رها شود لذا مقرر شد زمان اعلام برگزاری مجمع کانون کشوری در تاریخ 5/10/92 به وزارت کار اعلام گردد.
  در نهایت جلسه نشست رؤسای انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان  کشور پس از  5 ساعت بحث، مذاکره و همفکری رأس ساعت 16 به اتمام رسید. • نظرات() 
 • در پی تفاهم منعقده فی مابین کانون کشوری دفاتر پیشخوان و وزارت صنعت، معدن و تجارت به زودی دو خدمت دیگر سازمان مذکور از طریق شبکه دفاتر پیشخوان به مردم ارائه خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، به اطلاع کلیه دفاتر مشارکت کننده در طرح کارت مبادلات الکترونیکی مرزنشینان می‌رساند، دفاتری که در انجام پروژه فعلی مرزنشینی نسبت به بروزرسانی کارت‌ها اقدام نموده باشند، در اولویت واگذاری قرار خواهند گرفت.http://www.wapishkhan.ir/newsImg/20131219133226.jpg • نظرات() 
 • قابل توجه کلیه دفاتر استان

  بنا به اطلاع سازمان ثبت احوال دفاتر پیشخوان میتوانند از سایت www. ncr.ir نسبت به پیش ثبت نام تعویض کارت ملی هوشمند اقدام نمایند . توضیح اینکه کارمزد ارائه این خدمت با توجه به نرخ کارمزد خدمات 10000 ریال میباشد که از دفاتر تقاضا میشود رعایت نمایند .
 • نظرات() 
 • نرم افزار راهت

  راهت، یه راه راحت
   
  نرم‌افزار«راهت»همراه اول به کاربران گوشی های سیستم‌عامل اندروید این امکان را می دهد تا با اعلام موقعیت جغرافیایی خود در نقشه، آدرس صنف مورد نظرشان را در محدوده جغرافیایی خود دریافت نمایند. برای نمونه فرض کنید کاربر به دنبال رستوران‌های اطراف خود می گردد، برای دریافت اطلاعات کافیست گزینه رستوران‌ها را انتخاب کرده و اجازه تشخیص موقعیت از طریق GPSرا به نرم‌افزار بدهد. نرم‌افزار پس از دریافت درخواست، رستوران‌های اطراف مکان جغرافیایی او را در نقشه علامت‌گذاری کرده و نمایش می دهد.
   
  نخستین نسخه نرم‌افزار"راهت" که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است نقشه شهرهای «تهران»، «کرج»، «شیراز»، «مشهد»، «اصفهان»، «تبریز»، «همدان»، «ارومیه»، «رشت» و «اهواز» را پوشش می دهد.در این نسخه امکان جستجو و یافتن نزدیک‌ترین«مساجد»، «رستوران‌ها»، «قنادی‌ها»،«جایگاه‌های سوخت‌رسانی»،«بیمارستان‌ها»و «ایستگاه های مترو» برای کاربران مهیاست. در نسخه‌های بعدی این نرم‌افزارکه برای آیفون نیز تهیه خواهد شد، نقشه سایر شهرها و امکان جستجوی دیگر اصناف برای کاربران فراهم می شود و کاربران با پرداخت هزینه آن می توان‌اندپس از به‌روزرسانی نرم‌افزار، از خدمات و امکان دریافت اطلاعات و امکانات جانبی وسیع تری بهره‌مندشوند.
   
   
                            
   
   
   
  دانلود نرم افزار اندروید راهت
   
   
   

  مشاهده راهنمای نرم افزار راهت 

  حجم : ۱۴۷ کیلو بایت

   

   

   

   

   

  مشاهده سوالات رایج نرم افزار راهت

  حجم : ۹۰ کیلو بایت

   

   

   

   

   

     
  لطفاً متن زیر را با دقت مطالعه کنید. با استفاده از خدمات این نرم‌افزار، شما با موارد زیر موافقت می نمایید:
   
  دریافت و نصب نرم‌افزار به صورت رایگان انجام می پذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی مرتبط به داده‌های مکانی در این نرم‌افزار متعلق به همراه اول است و هرگونه استفاده از این نرم‌افزار برای مقاصد تجاری و یا مغایر با قوانین کشوری ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  استفاده از سرویس های جستجو در این نرم‌افزار رایگان نبوده و بر اساس نوع سرویس انتخابی از سوی شما مبلغی از اعتبار حساب سیم‌کارت شما کسر می گردد. این مبلغ طی پیامکی به اطلاع شما خواهد رسید.
  در صورت عدم موفقیت در پرداخت، خدمت جستجو تازمان تسویه قطع خواهد ماند.
  استفاده از برخی خدمات در این نرم‌افزار نیازمند در اختیار داشتن ارتباط اینترنتی است. در مواردی که برقراری این ارتباط میسر نباشد، امکان استفاده از خدمات مورد نظر فراهم نخواهد بود.
  این مجموعه با به ‌روزرسانی مستمر بانک اطلاعاتی این برنامه حداکثر تلاش خود را برای مطابقت داده‌های ارائه شده با واقعیت خواهد داشت بااین‌حال به دلیل تغییرات مداوم و گستردگی جغرافیایی ممکن است برخی داده‌ها با واقعیت منطبق نباشند.
  بهره‌گیری و استفاده از خدمات و امکانات این نرم‌افزار مستلزم امکان دسترسی همراه اول به پاره ای از اطلاعات سیم‌کارت و شماره همراه کاربر براساس تنظیمات نرم‌افزار راهت می باشد. اطلاعات کاربران این نرم‌افزار محرمانه می مانند. • نظرات() 

 • وزیر ارتباطات گفت: در زمان ورودم به وزارتخانه ظرفیت اینترنت ۷۰گیگابیت بر ثانیه بود که تا اواخر سال آینده به ۷۰۰گیگابیت بر ثانیه خواهد رسید یعنی ۱۰۰برابر می‌شود.

   به گزارش خبرگزاری فارس، محمود واعظی در حاشیه نشست تبادل نظر پیرامون مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جایگاه ایران از نظر فناوری اطلاعات و ارتباطات 101 تا 108 در جهان و 15 در منطقه است و امیدواریم تا پایان برنامه پنجم وضعیت دگرگون شود.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: علی‌رغم اینکه باید در دو سال و چهار ماه باقیمانده از برنامه پنجم 85 درصد تکالیف برنامه را اجرایی کنیم اما به انجام تعهدات برنامه در موعد مقرر خوشبین هستم.
  وی یادآور شد: پیش‌بینی می‌کنیم شبکه ملی اطلاعات در سال 94 راه‌اندازی شود.
  واعظی همچنین درخصوص بازگرداندن اضافه مبالغ دریافت شده از مشترکان تلفن ثابت با همراه گفت: مدیران مخابرات قول داده‌اند که این مبالغ را برگردانند که اگر مطمئن شوم برنمی‌گردانند راهکارهایی برای احقاق حقوق مشترکان وجود دارد.
  وی توضیح داد: اما با توجه به اینکه دوره صورت‌حساب‌گیری تلفن دو ماهه است هنوز از زمانی که وعده داده‌اند دو ماه نگذشته، بنابراین در دوره بعدی قبوض، بستانکاری‌ها اعمال خواهد شد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین درخصوص موضوع ودایع سیم‌کارت گفت: در این موضوع اختلاف نظری در مخابرات وجود دارد که اگر حل شود به یک راه‌حل خواهیم رسید.
  وی در توضیح بیشتر کارکردهای شبکه ملی اطلاعات گفت: در آینده 50 تا 60 درصد مراجعات مردم به سایت‌ها در داخل کشور میزبانی خواهد شد در نتیجه وزارت ارتباطات یک اینترنت واگذار خواهد کرد که در آن دسترسی به سایت‌های داخلی و خارجی فراهم است.
  وی بار دیگر تاکید کرد: مخالفان راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات از قطع اینترنت پس از راه‌اندازی این شبکه نگرانند که اطمینان می‌دهم این موضوع هرگز اتفاق نخواهد افتاد.
  واعظی افزود: با شبکه ملی اطلاعات دسترسی پرسرعت داخلی 2مگابیت بر ثانیه فراهم می‌شود، علاوه بر اینکه دسترسی خارج به مراتب پرسرعت‌تر خواهد شد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه برای افزایش پهنای باند کشور گفت: در زمان ورود به وزارت ارتباطات پهنای باند خارجی 70 گیگابیت بر ثانیه بود که اواخر سال آینده به 700 گیگابیت بر ثانیه خواهد رسید.
  وی ادامه داد: همچنین ظرفیت شبکه داخلی 530گیگ بود که تا اواخر سال آینده به 2هزارگیگ افزایش خواهد یافت.
  واعظی همچنین درخصوص مخالفت دولت با بودجه پیشنهادی 4500 میلیارد تومانی وزارت ارتباطات گفت: همه کشور وزارت ارتباطات نیست؛ دولت اینطور تشخیص داده است.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص تحقق وعده کاهش قیمت اینترنت گفت: در برنامه داریم که قیمت پهنای باند 20 تا 30 درصد کاهش یابد به شرط اینکه شرکت‌های لایه دسترسی نیز قیمت پهنای باند را برای کاربر نهایی کاهش دهند.
  وی در پاسخ به سوالی درخصوص افزایش 40گیگابیت بر ثانیه‌ای پهنای باند اینترنت کشور از زمان ورود واعظی و عدم تاثیر محسوس این افزایش بر کیفیت اینترنت کاربر نهایی گفت: دو راه وجود دارد نخست اینکه پهنای باند برای مشترکان فعلی افزایش یابد و سرعت اینترنت آنها بیشتر شود و دوم اینکه به متقاضیان در صف دریافت اینترنت سرویس ارائه شود.
  وی گفت: این افزایش ظرفیت اینترنت کشور در افزایش تعداد پورت‌های اینترنت پرسرعت نمود داشته است.
  واعظی همچنین درخصوص موضع وزارت ارتباطات درباره  فیلترینگ گفت: موافقیم که به جای سیستمی که همه‌چیز را فیلتر می‌کند سیستمی باشد که فقط محتوای نامناسب را فیلتر کند. • نظرات() 
 • ostandari0

  معاون توسعه مدیریت ومنایع انسانی استانداری اصفهان گفت: دفاتر پیشخوان دولت بهترین محل برای ارائه خدمات مردمی است.

  به گزارش فارس از اصفهان، حسین سیستانی ظهر در نشست دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات هویتی با اشاره به اینکه ارائه خدمات در بسیاری از کشورهای پیشرفته از تصدی‌گری دولت خارج و به بخش خصوصی و مردمی واگذار شده است، اظهار داشت: امروزه دولت‌ها معتقد هستند که کار مردم را باید به خود مردم واگذار شود و مردم نیز خواهان این توسعه هستند.
  وی با اشاره به اینکه در جوامع سنتی و عقب‌ مانده از فرصت ،بهره‌گیری و توانمندی مردم ناکام مانده‌اند، افزود: در مقام مقایسه‌ای بین کشورهای پیشرفته و عقب‌مانده  کشورهایی در مقام والاتری هستند که از ظرفیت مردم استفاده و کار مردم را به خود مردم واگذار می‌کنند.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان به این نکته که باید این اعتماد به مردم و مشارکت اداره امور محقق شود، تصریح کرد: کشورهایی که اساسا عنوان دموکراسی را یدک می‌کشند و اساسا آنچه معطوف به اهداف جمهوری اسلامی است، دستیابی شرایط مردم و نقش پر رنگ آنها در اداره امور است.
  وی، ایجاد تشکل صنفی و صنعتی و نیز تحقق اصل 44 قانون اساسی و سهم بیشتر واگذاری کار مردم در امور اقتصادی کشور را از مهمترین اقدامات برشمرد و گفت: در حال حاضر در اصفهان 400 دفاتر پیشخوان دولت داریم که 20 دفتر به صورت پایلوت اجرای طرح ارائه خدمات ثبت احوال است.
  سیستانی، دفاتر پیشخوان دولت را یک اصل پذیرفته شده برای ارائه خدمات و امور مردم دانست و گفت: امید داریم در دولت تدبیر و امید شرایط برای احساس رضایت بیشتر مردم فراهم شود.
  وی همچنین با اشاره به اینکه در خصوص دفاتر پیشخوان دولت اعتقاد راسخ این است که امور مردم واگذار شود، بیان کرد: دولت‌ها باید کوچک و شرایط را به نحوی فراهم کرد که کار مردم به دست خودشان انجام شود.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان با تاکید به اینکه تصدی دولت باید کاهش پیدا کند، افزود: البته در صدد رفع برخی از مسائل و مشکلات دفاتر پیشخوان دولت از نظر اختلاف قیمت ارائه خدمات هستیم.
  وی گفت: با تشکیل انجمن صنفی باید بر روی آموزش و ارائه خدمات بیشتر دفاتر پیشخوان دولت تلاش کرد.
  سیستانی تأکید کرد: دفاتر پیشخوان دولت نیز باید اعتماد مردم و دولت را جذب کند و این درحالی است که در کشور ایران هنوز اعتماد به بخش خصوصی ضعیف است.
 • نظرات() 
 • نخستین جلسه وزیران تعاون و ارتباطات و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به منظور بررسی فرصت‌های اشتغال در حوزه ICT تشکیل شد.

  به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در این جلسه ضمن تاکید بر عزم دولت یازدهم برای حل مشکل اشتغال اظهار شد که رئیس جمهور و اعضای هیات دولت بر تلاش وافر در جهت ایجاد فرصت‌های جدید شغلی دانش بنیان و جذب نیروهای کارآفرین تاکید دارند.

  پس از بحث‌های مقدماتی مقرر شد یک کمیته بررسی و تدوین برنامه برای پیاده سازی نظرات رئیس جمهور و دولت با ترکیب آقایان منصوری، طائی، قاضی نوری، جهانگرد و هاشمی و نماینده ای از وزارت صنعت، معدن و تجارت با وظایف زیر تشکیل شود:

  • تلفیق نظرات، پیشنهادات و گزارشات ارائه شده

  • شناسائی مشاغل وخروجی ها هر شغل

  • تهیه نقشه کشوری کسب وکارهای ICT

  • تدوین سیاست‌های حمایت از کار دانش بنیان

  • تدوین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت

  • تعیین تکالیف سازمان آموزش فنی و حرفه ای در این قلمرو

  • تاکید بر تحول در بخش اشتغال زنان و ایجاد فرصت های جدید برای این بخش از جامعه

  • ارائه یک راه حل با دو رویکرد کوتاه مدت و بلند مدت برای سامان دادن بحث مشاغل • نظرات() 
 • قابل توجه کلیه دفاتر استان آذربایجان غربی

  کلیه دفاتری که کارت مرزنشینی دریافت نموده اند میرساند در روی کارت به کد دفتر توجه کرده و در صورت مغایرت مراتب را هر چه سریعتر به شرکت پخش کننده آقای شیخ محمد اطلاع دهند 

  تلفن:  04412256801     همراه:      09143444430 • نظرات() 
 • واریز کارمزد معوق بیمه دانا به 140 دفتر پیشخوان

  با پیگیری‌های ستاد بیمه دفاتر پیشخوان، کارمزد معوق دفاتر پیشخوان دولت که با شرکت بیمه دانا همکاری نموده بودند در تاریخ 92/6/5 و به تعداد 140 دفتر پرداخت شد.

  ستاد بیمه دفاتر پیشخوان اعلام کرد: با توجه به اینکه تعداد 32 دفتر پیشخوان مرتکب تخلفاتی از جمله عدم محاسبه جریمه تأخیر تمدید بیمه نامه شخص ثالث، محاسبه تخفیف مازاد بر تخفیفات قانونی و عدم واریز حق بیمه با شرکت بیمه دانا گشته اند؛ پرداخت کارمزد بر اساس عرف صنعت بیمه امکان پذیر نمی‌باشد. بدیهی است در صورت رفع مشکل هریک از دفاتر کارمزد تخصیصی ایشان پرداخت خواهد شد. • نظرات() 
 • كارگاه آموزشی منطقه ای ITU با موضوع نسل چهارم تلفن همراه، از صبح فردا به میزبانی همراه اول برگزار می شود.
  به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح روز دوشنبه ۱۸ آذرماه از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات(ITU) كارگاه آموزشی با موضوع نسل چهارم تلفن همراه به میزبانی اپراتور اول تلفن همراه كشور و مشاركت شركت مخابرات ایران برگزار می شود.
  این كارگاه آموزشی ۳ روزه كه از صبح روز دوشنبه ۱۸ آذر آغاز بكار می كند، تا عصر روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در هتل پارسیان اوین تهران ادامه خواهد داشت.
  در این كارگاه آموزشی علاوه بر مدیران و مسؤولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شركت مخابرات ایران، كارشناسان و نمایندگانی از اپراتورهای تلفن همراه كشور، شركت ارتباطات مبین نت، مركز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، معاونت فنی سازمان صداوسیما، دانشكده علمی- كاربردی مخابرات ایران و شركت توسعه اعتماد مبین حضور خواهند داشت.
  در كارگاه منطقه ای ITU كه فردا با موضوع معرفی استانداردها، تكنولوژی و مسایل مرتبط با توسعه نسل چهارم تلفن همراه آغاز بكار می كند، نمایندگانی از كشورهای كره جنوبی، هندوستان، اندونزی، پاكستان، تونس، آذربایجان و بوتان حضور دارند.
  علاقمندان به مباحث نسل چهارم تلفن همراه می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در خصوص این كارگاه آموزشی به نشانی اینترنتی  http://www.mci.ir/web/guest/ituمراجعه كنند. • نظرات() 
 • کمیته تخصصی پست در کانون کشوری راه اندازی می‌شود


  به منظور تعامل با شرکت پست جمهوری اسلامی و با حفظ چارچوب‌های قانونی وحدود اختیارات هریک از دو مجموعه، کارگروه مشترکی با شرکت پست به صورت دائم ایجاد خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، بر اساس مصوبه هیأت مدیره کانون کشوری، کمیته تخصصی به منظور برگزاری جلسات مشترک و کاهش اختلافات و توسعه راهکارها و ارائه سرویس‌های ارزش افزوده تشکیل خواهد شد در همین راستا از دفاتر دعوت می‌گردد با ارسال مطالب و پیشنهادات خود کانون کشوری را از نقطه نظرات خود مطلع و ما را در این امر یاری نمایند. • نظرات() 
 • تعامل همراه اول و کانون کشوری


  در پی برگزاری نشست فوری هفته گذشته رییس و اعضای هیأت مدیره کانون کشوری با مسؤولان همراه اول؛ امروز دوشنبه مورخ 92/9/11 دومین جلسه مشترک کارشناسی با حضور رییس کانون کشوری و هیأت همراه با مهندس عطوفی معاون شرکت همراه اول و حمیدی مدیر کل امور مشترکین برگزار شد و راهکارهای رفع مشکلات دفاتر پیشخوان، مورد ارزیابی قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، در این جلسه مقرر شد:
  1 - تدوین استانداردهای ارائه خدمات در شبکه دفاتر و طرح رتبه بندی دفاتر در قالب کارگروه های مشترک به اجرا در بیاد.
  2 - طی تشکیل کمیته ای قیمت خدمات به منظور ارتقای درآمد دفاتر مورد بازبینی قرار گیرد.
  3 - کاهش فشارهای قهری به شبکه دفاتر و تبدیل آن به بسته های تشویقی و انگیزشی برای دفاتر
  4 - توسعه همکاری و خدمات ارزش افزوده در شبکه دفاتر از دیگر توافقات انجام شده در این خصوص بود که بر همین اساس مقرر شد طی یکماه با تشکیل کارگروه در هریک از حوزه ها نتیجه ها به مرحله اجرا درآید.  
  همچنین جلسه آتی با معاونت شرکت ارتباطات سیار به یکماه آینده و جمع‌بندی کارهای کارشناسی در کارگروه موکول شد. • نظرات() 
 • خدمات بانک رفاه کارگران بزودی در دفاتر پیشخوان

  با توجه به تفاهم نامه انجمن با سرپرستی بانک رفاه کارگران دفاتری که تمایل به ارائه خدمات این بانک از قبیل دریافت کلیه قبوض و اقساط بانک رفاه و فیش تامین اجتماعی و شبکه رفاه جهت نصب دستگاه ATM  را دارند جهت عقد قرارداد با در دست داشتن مدارک زیر به نزدیک ترین شعبه محل خود مراجعه نمایند

  1-کپی برابر اصل شده پروانه دفتر و کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه مدیر دفتر

  2-معرفی نامه از انجمن

  3-همراه داشتن مهر و حضور مدیر در شعبه جهت امضاء تفاهم نامه

  4-درخواست کتبی با ذکر دقیق کد دفتر و شماره حساب بانک رفاه بنام مدیر و آدرس دقیق پستی و تلفن دفتر و تلفن همراه مدیر و نشانی پست الکترونیک • نظرات() 
 • اطلاعیه مهم


   به اطلاع کلیه مسئولین محترم دفاتر پیشخوان که قصد واگذاری امتیاز پروانه خودرادارند میرساند

  واگذراری امتیاز دفتر پس ازسپری شدن مدت پنج سال از تاریخ پروانه و تشکیل پرونده ، وطی مراحل قانونی ازطریق انجمن صنفی و پس از موافقت کارگروه دفاتر پیشخوان امکان پذیر است ،هرگونه واگذاری ازطریق سایر مراجع مانند دفاتر اسناد رسمی،یا تنظیم قولنامه و وکالت بلاعزل جنبه قانونی نداشته  وعواقب آن بعهده فروشنده  وخریدار خواهدبود

  ضمنا با توجه به مصوبه هیئت مدیره انجمن و جهت جلوگیری از تخلفات احتمالی ، در صورت انجام هر گونه تخلف از جمله عدم پرداخت به موقع قبوض از سوی دفتر برای بار اول جریمه یک میلیون ریالی و در بار دوم قطع خدمات واگذار شده و در بار سوم تقاضای لغو پروانه از کارگروه محترم انجام میگیرد • نظرات() 
 • علیرضا یحیی پور


  آخرین پست ها


  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic