دفتر پیشخوان یحیی پور

توصیه های همراه اول به مشترکین رومینگ بین الملل

همراه اول به مشترکین خود توصیه کرد قبل از سفرهای خارجی، از داشتن اعتبار کافی در سیم کارت خود مطمئن شوند.

توصیه های همراه اول به مشترکین رومینگ بین الملل

اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: نظر به محدود بودن اعتبار رومینگ بین الملل در سیم کارت های دائمی، امکانات و تمهیدات مناسبی جهت قطع نشدن ارتباط در خارج از کشور، در نظر گرفته شده است.
بر اساس این اطلاعیه، فراهم کردن امکان اعمال بستانکاری برای جلوگیری از قطع بدهی در هنگام استفاده از سرویس رومینگ  بین الملل، ارائه خدمات خاص به مشترکین ویژه (VIP) جهت عدم قطع سرویس در خارج از کشور و امکان پرداخت کارکرد میان دوره بصورت غیرحضوری، از جمله تمهیداتی است که از سوی اپراتور اول تلفن همراه کشور، برای مشترکین دائمی در نظر گرفته شده است.
همچنین همراه اول توصیه کرده است، از آنجا که مشترکین سیم کارت های اعتباری از این پس براحتی می توانند بصورت الکترونیکی شارژهای ۵۰۰ هزار و یک میلیون ریالی تهیه کنند و با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری بصورت آنلاین انجام می شود، مشترکین به منظور مدیریت هر چه بهتر هزینه های رومینگ بین الملل، در سفرهای خارجی به کشورهایی که طرف قرارداد اعتباری همراه اول هستند، از این سیم کارت ها استفاده کنند.
هم اکنون همراه اول با ۲۷۱ اپراتور در ۱۱۲ کشور، قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند.
همراه اولی ها می توانند برای افزایش بستانکاری و جلوگیری از قطع بدهی رومینگ، حرف B  را به ۹۹۰۰۰۹ پیامک کرده و به میزان مورد نظر، شناسه پرداخت، دریافت و سپس بصورت غیرحضوری(از طریق ۹۹۹۰، تلفنبانک، اینترنت، ATM و ...)، اقدام به پرداخت مبلغ کنند. همچنین می توانند از طریق تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰، ارسال پیامک با متن «نام یا کد کشور بدون صفر» به ۸۰۷۰ و ارسال پیامک با متن «R، نام یا کد کشور بدون صفر» به ۹۹۰۰۰۹، از تعرفه های رومینگ و مکالمات بین الملل کشور در کشور مورد نظر اطلاع یابند. • نظرات() 
 • با توجه به تلاشهای انجام شده از سوی کمیته نرخ گذاری کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و جلسات متعدد برگزار شده با دستگاههای خدمات دهنده ارتباطی و سازمان تنظیم  مقررات و ارتباطات رادیوئی ، کمیسیون محترم تنظیم مقررات نسبت به تصویب این نرخ نامه اقدام نموده است.
  یادآوری می نماید یکی از مشکلات دفاتر طی سالیان اخیر عدم اصلاح تعرفه و کارمزد خدمات ارتباطی در شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت بوده است. که با این مصوبه اصلاح خواهد گردید.

  دریافت نرخ جدید خدمات ارتباطی قابل ارائه در دفاتر پیشخوان

    • نظرات() 

 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، نادر صفرزاده در هشتمین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت که در سالن شماره چهار استانداری با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری و جمعی از مدیران دستگاه ها برگزار شده بود، گفت: گسترش دولت الکترونیک در کشور یکی از اهداف اصلی دولت می باشد.

  وی ادامه داد: هدف و محور اصلی تشکیل کارگروه پیشخوان دولت، گسترش دولت الکترونیک از طریق ترغیب و تشویق دستگاه ها به شناسایی و احصاء فرآیند های قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان برای آسایش و راحتی مردم است.

  صفرزاده با اشاره به توسعه دولت الکترونیک از طریق اینترنت افزود: با توسعه دولت الکترونیک تلاش مکنیم تا مردم با کمترین زمان و اجرت مصروفه بتوانند به راحتی به خدمات ارائه شده از طرف دولت دسترسی یابند.

  معاون استاندار در ادامه سخنان خود در رابطه با عملکرد این کارگروه در استان گفت: باید با هماهنگی و تلاش مدیران دستگاه ها و همچنین مدیران دفاتر پیشخوان دولتی شهری و روستایی بتوانیم خدمات ارائه شده در این دفاتر را به حداکثر خدمتی که می تواند در راستای راحتی مردم انجام گیرد، برسانیم.  صفرزاده با اشاره به نظارت و بازرسی از دفاتر پیشخوان دولتی در استان ادامه داد: نظارت مستمر بر تعرفه های خدماتی دفاتر پیشخوان دولت از اصلی ترین وظایف این کارگروه به شمار می رود.

  وی همچنین به ایجاد نشاط در دفاتر پیشخوان دولتی از طریق حمایت و پشتبانی این کارگروه، برای ایجاد انگیزه در مدیران و کارکنان این دفاتر برای ارائه خدمات بهتر به جامعه تاکید کرد. • نظرات() 
 • همراه اول در کمپین «بارش طرح های زمستانی»، در قالب طرح های متعدد به مشترکین دایمی و اعتباری خود، تخفیفات ویژه ارایه می دهد.

  طرح های زمستانی همراه اول با تخفیف ویژه در مکالمه، پیامک و اینترنت نوترینو

  همراه اول در کمپین «بارش طرح های زمستانی»، در قالب طرح های متعدد به مشترکین دایمی و اعتباری خود، تخفیفات ویژه ارایه می دهد.
  به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول با فعالسازی طرح های «از این جیب به اون جیب»، «سیم کارت دانشجو»، «یه همراه معتبر »، «روزهای گرم حرفی»، «انتقال تماس»، «بسته های قیمتی دایمی»، «بسته های مکالمه خانواده»، «هدف رو بزن»، «شتاب در پرداخت » و  «شارژ فوق العاده» می توانند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوند.
  امکان خرید  سیم کارت های دایمی و اعتباری با قیمت و شرایط مناسب، امکان مکالمه نامحدود رایگان با یک یا دو مشترک دایمی دیگر و بالعکس در بسته های مکالمه خانواده، ارتباط ارزان (تا ۳۵% تخفیف) به همراه اینترنت نوترینو رایگان در بسته های قیمتی، از جمله مزایایی است که اپراتور اول در فصل زمستان در اختیار مشترکین خود قرار می دهد.
  مشتركین می توانند برای اطلاع از جزئیات کمپین «بارش طرح های زمستانی»، به نشانی  http://www.mci.ir/winter  در سایت همراه اول مراجعه کنند. • نظرات() 
 • بارش طرح های زمستانی

   

   

  طرح فروش ویژه سیم کارت های همراه اول   

  سیم کارت اعتباری: قیمت  ۵،۰۰۰ تومان

   

   

  از این جیب به اون جیب

  یک سیم کارت ۵،۰۰۰ تومانی بخرید، علاوه بر ۵۰۰ تومان اعتبار اولیه، با اولین شارژ ۵،۰۰۰ تومان اعتبار درون شبکه هدیه بگیرید.مشاهده جزئیات طرح

   

   

  سیم کارت دانشجو: 

  پایین ترین نرخ مکالمه سیم کارت های اعتباری در کشور، ۱۸% تخفیف هر مکالمه و پیامک دانشجویی، قیمت سیم کارت ۵،۰۰۰ تومان به همراه ۳،۰۰۰ تومان اعتبار اولیه و همچنین تا پایان اسفند ماه امکان مکالمه رایگان نامحدود در روزهای جمعه.  مشاهده جزئیات طرح

   

   

  سیم کارت دایمی : قیمت ۱۶۵،۶۰۰ تومان

   

  یه همراه معتبر

  در طرح فروش محدود سیم کارت های دائمی همراه اول، می توانید تا پایان اسفند ۹۳ سیم کارت دائمی را با قیمت مصوب ۱۶۵،۶۰۰ تومان خریداری کنید. مشاهده جزئیات طرح

   

   

  طرح های تشویقی و سرویس های ویژه همراه اول

  مشترکین دایمی و اعتباری

   

  روزهای گرم حرفی:

  کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‏ توانند تنها با پرداخت ۱،۰۰۰ تومان در طول روز از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه بهره مند شوند.مشاهده جزئیات طرح

   

   

  انتقال تماس:

  با این سرویس، انتقال مکالمه از شماره های همراه اول به تلفن ثابت  به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار می گیرد.مشاهده جزئیات طرح

   

   

  مشترکین دایمی


  بسته های مکالمه خانواده :

  اگر مشترک دائمی همراه اول هستید، یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه بخرید، با تقسیم این دقایق بخشی از آن را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنید، کلیه مکالمات شما با ایشان و بالعکس تا ۳۰ روز رایگان خواهد شد. مشاهده جزئیات طرح 


   

  شتاب در پرداخت

  هر ماه یک دستگاه پراید و ۱۰۰ دستگاه گوشی تلفن هوشمند (هوآوی پی ۶) جایزه ویژه مشترکین خوش حسابی است که تا تاریخ بیستم هر ماه نسبت به پرداخت قبوض تلفن همراه خود اقدام می نمایند. مشاهده جزئیات طرح 

   

  مشترکین اعتباری

   

  شارژ فوق العاده: 

   مشترکین می‏توانند بدون نگرانی از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ ‌اصلی، با استفاده از شارژ فوق‏ العاده تا ۳۰٪ شارژ بیشتر دریافت نمایند. مشاهده جزئیات طرح • نظرات() 
 • معرفی بسته های مکالمه خانواده:

  برای اولین بار، همراه اول امکان مکالمه رایگان به صورت نامحدود و همچنین دوطرفه را بین دو مشترک در قالب بسته‌های مکالمه خانواده فراهم کرده است.

  اگر مشترک دائمی همراه اول هستید، یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه بخرید، با تقسیم این دقایق بخشی از آن را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنید، کلیه مکالمات شما با ایشان و بالعکس تا ۳۰ روز رایگان خواهد شد. حجم بسته برای مکالمه شما و ایشان با سایر شماره های درون شبکه مصرف می‌شود.

   

   

  معرفی بسته های مکالمه خانواده

     
  ردیف

  حجم بسته اصلی

  اعتبار زمانی

  تعداد مشترکین فرعی

  قیمت(تومان)

  ۱

  ۵۰۰ دقیقه درون شبکه

  ۳۰ روز

  ۱ مشترک دائمی

  ۲۸,۵۰۰

  ۲

  ۱۰۰۰ دقیقه درون شبکه

  ۳۰ روز

  ۲ مشترک دائمی

  ۵۷,۰۰۰

   

   

   

  قوانین مربوط به خرید و تقسیم بسته‌های مکالمه خانواده :

   

  بسته مکالمه خانواده ۵۰۰ دقیقه

  مشترک دائمی خریدار بسته (مشترک اصلی)، در هنگام خرید بسته ماهانه ۵۰۰ دقیقه ای درون شبکه، با اعلام یک شماره دائمی همراه اول به عنوان مشترک فرعی، به صورت پیش فرض ۱۰۰ دقیقه از حجم بسته را به وی هدیه می کند. به این ترتیب،  تا ۳۰ روز کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک فرعی و بالعکس رایگان خواهد شد.

   

  • مشترک اصلی می تواند برای اختصاص دقایق بیشتر، در منوی *۱۱۱*۳۳۴# از طریق گزینه اشتراک‌گذاری اقدام نماید. اشتراک دقایق به صورت پیشفرض در بسته های ۱۰۰ دقیقه ای امکان دارد.

  • حجم بسته برای مکالمه این دو نفر با سایرین استفاده می شود و مکالمات آنها به صورت نامحدود رایگان خواهد بود.

  • در صورتی که این دو مشترک، دقایق خریداری شده را قبل از ۳۰ روز تمام کنند، همچنان تا پایان ۳۰ روز می توانند از مکالمه رایگان نامحدود با یکدیگر لذت ببرند.

   

  بسته مکالمه خانواده ۱۰۰۰ دقیقه

  در بسته ماهانه ۱۰۰۰ دقیقه ای درون شبکه امکان اشتراک گذاری و مکالمه رایگان دوطرفه با دو مشترک دائمی فراهم است. به این شکل که مشترک دائمی خریدار بسته (مشترک اصلی)، در هنگام خرید این بسته، با اعلام یک شماره دائمی همراه اول به عنوان مشترک فرعی، به صورت پیش فرض ۱۰۰ دقیقه از حجم بسته را به وی هدیه می ­کند. به این ترتیب، تا ۳۰ روز کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک فرعی و بالعکس رایگان خواهد شد. حجم بسته برای مکالمه با سایرین استفاده می شود.

  • مشترک اصلی می تواند برای انتخاب نفر دوم برای اشتراک دقایق و مکالمه رایگان، و یا اختصاص دقایق بیشتر به نفر اول، در منوی *۱۱۱*۳۳۴# از طریق گزینه اشتراک‌گذاری اقدام نماید. اشتراک دقایق به صورت پیشفرض در بسته های ۱۰۰ دقیقه ای امکان دارد.
  • حجم بسته برای مکالمه با سایرین استفاده می شود و کلیه مکالمات مشترک اصلی با هر یک از مشترکین فرعی و بالعکس رایگان خواهد بود. توجه شود که مکالمات بین دو مشترک فرعی نامحدود نیست و از حجم بسته اشتراکی آنها کسر خواهد گردید.
  • در صورتی که این مشترکین، دقایق خریداری شده را قبل از ۳۰ روز تمام کنند، مکالمه رایگان نامحدود همچنان تا پایان ۳۰ روز برقرار خواهد بود.

   

  درگاه‌های ارتباطی:

   

   

  درگاه های ارتباطی

     

  نوع درخواست

  کد دستوری *۱۱۱#

  استعلام وضعیت

  *۱۱۱*۳۳۴۰#

  خرید بسته ۵۰۰ دقیقه

  *۱۱۱*۳۳۴۱#

  خرید بسته ۱۰۰۰ دقیقه

  *۱۱۱*۳۳۴۲#

  اشتراک‌گذاری

  *۱۱۱*۳۳۴۳#

  دریافت راهنما

  *۱۱۱*۳۳۴۹#

   

    • نظرات() 
 • کمپین بزرگ «هوای شهرمو دارم» اجرا می شود

  به مناسبت روز هوای پاک، همراه اول و سازمان حفاظت محیط زیست در کمپینی مشترک هم وطنان را به تلاش برای کاهش آلودگی هوا و رسیدن به هوایی پاک فراخواندند.

  کمپین بزرگ «هوای شهرمو دارم» اجرا می شود

  به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در ادامه کمپین همراه طبیعت همراه اول، این اپراتور با شعار «من یک همراه اولی ام، هوای شهرمو دارم» با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست، در روز دوشنبه ۲۹ دیماه همزمان با روز هوای پاک، عموم مردم بویژه همراه اولی ها را دعوت به استفاده از وسایل نقلیه عمومی جهت کاهش آلودگی هوا کرده است.
  بر اساس این گزارش فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه عمومی و اجتناب از بکارگیری خودروهای شخصی و تک سرنشین در سفرهای درون شهری غیرضروری، جهت کمک به کاهش آلودگی هوا و ارتقاء سلامت شهروندان در تهران و دیگر کلان شهرها، از اهداف این کمپین ذکر شده است.
  در همین راستا اپراتور اول تلفن همراه کشور از عموم مردم، بخصوص مشترکین خود دعوت کرده است روز دوشنبه ۲۹ دیماه بجای استفاده از وسایل نقلیه شخصی، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و دیگران را نیز به این کار نیک دعوت کنند.
  همراه اولی ها برای شرکت در این کمپین زیست محیطی می توانند در روز هوای پاک (۲۹ دی ماه)، از خود و دوستانشان در هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی به جای خودرو شخصی، فیلم و عکس تهیه کنند و فایل های خود را برای نمایش در سایت های اشتراک ویدئویی آپارات aparat.com/havayepak و یا اشتراک عکس لنزور lenzor.com/havayepak ارسال کنند.
  علاقمندان می توانند تصاویر و ویدئوهای خود را در مدت یک هفته (۲۹ دی تا ۶ بهمن) به صفحه های مربوط به این رویداد در شبکه های آپارات و لنزور ارسال کنند.
  همراه اول از علاقمندان درخواست کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند. • نظرات() 
 • علیرضا یحیی پور


  آخرین پست ها


  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic